Krojownia Usługowa

Posiadamy nowoczesną automatyczną krojownię tj.: lagowarkę, kater, noże sztorcowe, taśmowe i tarczowe oraz klejarki taśmowe. Przygotujemy wykroje na potrzeby własne oraz dla kooperantów. 

Zajmujemy sie kompleksowym krojeniem tkanin i dzianin wszelkiego rodzaju. W procesie lagowania i krojenia warstw materiałów biorą udział jedynie wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim stażem.

Wspieramy kompleksowo firmy, które rozpoczynają swoją przygodę z modą lub poszukują nowego, solidnego partnera do współpracy. W tym celu wykorzystujemy naszą wiedzę, wieloletnie doświadczenie w branży oraz najnowocześniejszy park maszynowy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, stawiając na jakość, profesjonalizm oraz terminowość. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami, jakie zachodzą w technologii oraz w branży fashion. Dzięki temu sukcesywnie zwiększamy nasze możliwości produkcyjne, poszerzamy ofertę i działamy na coraz większą skalę.

W naszej ofercie znajdziesz następujące usługi:

  • Szablony krawieckie – konstrukcja, modelowanie, archiwizacja. Opracowujemy szablony krawieckie w oparciu o szkic, rysunek, fotografię lub gotowy wzór. Przygotowujemy szablony wszelkiego typu odzieży. Uzyskaną cyfrową wersję projektów możemy poddać kolejnym zmianom, takim jak stopniowanie, modelowanie czy archiwizacja.
  • Przygotowanie trafaretu – wykonujemy trafarety dla rozkroju ręcznego. Jest to jeden z najważniejszych elementów przygotowania produkcji, ponieważ umożliwia optymalizację kosztów, która polega na zmniejszeniu zużycia tkaniny i czasu potrzebnego na ułożenie i odrysowanie szablonów na materiale.
  • Stopniowanie szablonów – Stopniowanie odzieży, czyli proces tworzenia dodatkowych rozmiarów wykonujemy w oparciu o standardowe tabele rozmiarów jak również, o tabele wymiarów wypracowanych przez Klienta z  wagi na jego dokładną znajomość wymiarów sylwetek danej grupy docelowej.
  • Digitalizacja i fotodigitalizacja szablonów
  • Odszywanie wzorów
  • Odszywanie kolekcji
  • Krojenie dzianin i tkanin
  • Podklejanie flizeliną

Olbrzymią zaletą naszego systemu krojowego jest gwarancja maksymalnie wydajnego rozplanowania wykorzystania materiału, co przekłada się na większe oszczędności. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jakie jeszcze korzyści zapewnia wycinanie i wykrawanie materiałów w naszej krojowni. Posiadamy nowoczesną automatyczną krojownię tj.: lagowarkę, kater, noże sztorcowe, taśmowe i tarczowe oraz klejarki taśmowe. Przygotujemy wykroje na potrzeby własne oraz dla kooperantów.  Automatyczny kater realizuje samoczynnie rozkrój gotowego nakładu z najwyższą precyzją i gwarancją idealnej powtarzalności kształtu elementów w każdej warstwie.